Bankalar

Akbank EFT Nasıl İptal Edilir

Akbank para transferi işlemleri konusun da oldukça deneyimli ve konusun da uzman bir kadrosu bulunmaktadır. Uzman ekip, müşterilerin para transfer işlemlerini ve de bu işlemler için yöneltilen her türlü dilek,talep ve de şikayetlerini anında çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir. EFT işlemlerinizi Akbank Direkt ya da mobil uygulamalarını kullanarak anın da işlem yapabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve de kaliteli bir İnternet teknolojileri
hizmetin de bulunan Akbank, bu tür işlemleriniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Bankaya transfer işlemi için iptal başvurusunda bulunarak, anında para transfer işlemini sonlandırma şansına sahipsiniz. Yazımızın
devamını da dilerseniz “EFT işlemi iptali nasıl yapılır ve EFT yapmaktan vazgeçtim iptal etmek istiyorum?” Gibi soruların yanıtını verelim.

 

Telefon Bankacılığı İle İptal Etme: Akbank telefon bankacılığı numarasını arayıp “Az önce Eft işlemi yaptım, bu EFT işlemini iptal etmek istiyorum” şeklinde konuşmanız yeterli olacaktır. Bu talebinizden sonra müşteri temsilcisi anında işlem yapacak ve işleminiz gerçekleşmemiş ise, anında transfer işlemini durdurarak iptalini sağlamış olacaklar.

 

Akbank Şubelerinde EFT’nin İptali: Size en yakın Akbank Banka şubesine giderek, yine yukarıdaki iptal şeklinde belirtmiş olduğumuz gibi bir cümle kurmanız yeterli olacaktır. Bu transfer durdurma talebiniz anında dikkate alınacak ve işlem henüz gerçekleşmemiş ise anında iptal sağlanacaktır.

 

Akbank Direkt İnternet Şubesi İle İptal Etme: Direkt internet bankacılığı hizmet sayfasına giriş yaparak, işlemi gerçekleştirmiş olduğunuz kısımdan iptalini gerçekleştirebilirsiinz.

 

YAZAR HAKKINDA

BENZER YAZILAR